Specjalista ds. kadr i płac

Job description

Przełożony: Chief Accountant

Miejsce pracy: Kraków

Kim jesteśmy

Admind to nagradzana agencja brandingowo-komunikacyjna współpracująca z klientami z całego świata. Jesteśmy społecznością multidyscyplinarnych ekspertów w dziedzinie designu, którym powierzono tworzenie marek globalnych firm. Dążymy do doskonałości i profesjonalizmu, cenimy kreatywność i innowacyjność, mamy wielkie marzenia i wzrastamy razem z naszymi wyzwaniami.

Kogo szukamy

Szukamy doświadczonego specjalisty ds. kadr i płac, który dołączy do naszego wewnętrznego zespołu Finance & Personnel, zadba o obszar kadrowo-płacowy i świetnie odnajdzie się w naszym dynamicznym i kreatywnym środowisku.

Twoje obowiązki

  • Administracja kadrowa (przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami, przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników)
  • Przygotowywanie umów o pracę i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem we współpracy z działem prawnym, księgowością i People Experience (np. UoP, B2B, UoD i rachunki), zapewnienie ciągłości umów
  • Obsługa płacowa (zbieranie danych, naliczanie wynagrodzeń)
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON
  • Onboarding nowych pracowników w zakresie procesów formalnych
  • Przygotowywanie wewnętrznych raportów, sprawozdań z dziedziny kadr i płac na potrzeby zarządu i działu finansowego
  • Ewidencja i raportowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, zarządzanie systemami
  • Zarządzanie badaniami lekarskimi, szkoleniami BHP i benefitami
  • Komunikacja i współpraca z zewnętrznymi biurami kadrowymi obsługującymi pracowników Admind w zagranicznych biurach (Niderlandy, Ukraina, Tajlandia)
  • Bycie pierwszym punktem kontaktu dla pracowników w zakresie ustaleń formalnych, tematów związanych z prawem pracy, urlopów, zwolnień, dokumentów, benefitów, itp.
  • Śledzenie i implementacja zmian w przepisach prawa pracy (w porozumieniu z działem prawnym)
  • Wsparcie i zastępowanie Office Managera w podstawowych zadaniach na recepcji (w przypadku nieobecności)

    Requirements

    Twoje doświadczenie i umiejętności

    • Masz minimum 3 lata doświadczenia w obszarze administracji kadrowej i finansach (kierunkowe wykształcenie będzie dodatkowym atutem)
    • Masz doświadczenie w pracy z programami kadrowymi (np. Płatnik, Symfonia)
    • Znasz Prawo Pracy, regulacje podatkowe i zagadnienia ubezpieczeń społecznych
    • Bardzo dobrze znasz język angielski (na poziomie pozwalającym na płynną komunikację, min. B2)
    • Doskonale znasz język polski
    • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (zwłaszcza MS Excel)
    • Lubisz i cenisz samodzielność
    • Potrafisz bardzo dobrze organizować swoją pracę i wywiązywać się z zadań w wyznaczonym czasie
    • Masz zdolność analitycznego myślenia i potrafisz identyfikować słabe punkty procesów a także wdrażać ich usprawnienia
    • Jeśli masz wykształcenie w zakresie kadr lub płac, będzie to Twój dodatkowy atut

    Co oferujemy

    • Ambitne stanowisko w szybko rozwijającej się firmie, w której liczy się Twoja opinia
    • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia
    • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę w zgranym zespole w swobodnym środowisku
    • Budżety rozwojowe i integracyjne
    • Dostęp do platform e-learningowych, biblioteki firmowej, lekcji języka angielskiego oraz możliwość brania udziału w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach i warsztatach